MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9287348
nr 928 7348
Karmstol
1800-tal
Kondition: slitage, skador, renoveringsobjekt
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 december 2014
kl 19:03:29
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr